پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل، فقط در شهر رشت امکان پذیر می باشد و کلیه مشتریان می توانند پرداخت در محل را انتخاب نمایند و به صورت نقدی یا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان اقدام به پرداخت سفارش نمایند. همچنین اگر سفارش شما بیش از مبلغ 2 میلیون تومان باشد امکان پرداخت در محل وجود نخواد داشت.

پرداخت اینترنتی

کاربران وبسایت فروشگاه مهر گیلان می توانند از طریق درگاه اینترنتی این فروشگاه هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پس از پرداخت آنلاین پیامکی مبنی بر پرداخت این سفارش برای کاربر ارسال می گردد و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت پیشفرض در صف ارسال قرار خواهد گرفت.
در پایان ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب کرده و بعد از ورود به درگاه بانکی ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری باید شماره کارت بانکی که حساب آن به نام حساب ثبت نام کننده در وبسایت است در حساب کاربری خود ثبت کند . در خصوص افرادی که به سن قانونی نرسیده باشند ، مشتریان می توانند کارت بانکی یکی از والدین خود را در حساب کاربری ثبت کنند.
در صورت عودت وجه ، این عمل به شماره کارت اعلامی مشتری در وبسایت واریز خواهد شد و مشتری می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های بانکی در خصوصی واریز مربوط به عودت وجه سفارش های ثبت شده از فروشگاه مهر گیلان ، کاملا رضایت داشته و مسئولیت های قانونی این موضوع را با معرفی شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد. در صورت هرگونه مغایرت در واریز وجه عودت سفارش در صورتی که مغایرتی بین حساب مبدا پرداخت و مبلغ واریزی توسط فروشگاه مهر گیلان در حساب اعلامی وجود داشته باشد ، فروشکاه مهر گیلان با توجه به ضوابط و مقررات قانونی ، مبلغ را به حساب مبدا پرداخت عودت خواهد داد.