تحویل اکسپرس

فروشگاه مهر گیلان برای رضایت بیشتر مشتریان اقدام به تحویل فوری سفارشات در شهر رشت کرده است.
علاوه بر ارسال سفارش بر اساس ساعات و صف زمانبدنی و به صورت روال عادی ، فروشگاه مهر گیلان یک نوع ارسال سفارش دیگر نیز یا عنوان ارسال سریع به نوع ارسال افزوده است . در این ارسال با پرداخت مبلغی سفارش شما بدون صف برایتان ارسال می گردد.

پرداخت در محل

مشتری گرامی شما می توانید ، وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت کنید. در شرایط ویژه و پرازدحام مانند جشن ها، اعیاد و ... ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش :

هزینه ارسال سفارش های سوپرمارکتی رایگان می باشد.
هزینه ارسال به روش سریع برای هر ارسال 100000 ريال می باشد.
نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود به مامورین تحویل سفارش ، کارت شنایی معتبر ارائه دهید و کارت شناسایی باید متعلق به صاحب شخص ثبت نام کننده در وبسایت و یا شخص تحویل گیرنده ثبت شده در آدرس باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل را نخواهند داشت.
مامورین تحویل سفارش در فروشگاه مهر گیلان اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در درب اصلی تحویل دهند.
مشتری محترم اقلام سفارش داده شده را با فاکتور صادر شده ، در حضور مامورین تحویل سفارش کنترل کنید.در حضور مامورین تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
تحویل سفارش در کلیه اماکن عمومی همچون رستوان ها ، کافه ها و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل سفارش ، دقیق و قابل استناد باشد.